HAKKIMIZDA

VEZİROĞLU CAM BALKON VE MOBİLYA

CAM BALKON ANTALYA.fw

VEZİROĞLU CAM BALKON MOBİLYA

Dünyadaki yenilikleri takip etmiyoruz, yeniliklere öncülük ediyoruz.

ANTALYA CAM BALKON olarak,  2004 yılında Antalya’da kurulmuştur. Faaliyet alanımız katlanır cam sistemleri sektörüdür. Cam balkon, PVC  sektöründe ürün tasarımı, ürün üretimi, bayilik koluyla malzeme ve hizmet sağlamaktadır.

Cam balkon sisteminde şuan kullanılan güncel ürünlerin birçoğunun üretiminde öncüsüdür.  Çünkü Antalya Cam Balkon Sistemleri aynı zamanda AR-GE çalışmaları ile sürekli alt yapısını yenilemektedir. 

Temel Değerlerimiz

Antalya Cam Balkon Bayi olarak bizim önceliğimiz hizmet verdiğimiz siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz kaliteyi daha da üst seviyeye taşımaktır.

Esnek Zaman

Cam Balkon hizmeti alacağınız zaman sizler bize değil biz sizlere uyum sağlıyoruz.

Ekonomik Paket

Her bütçeye uygun ve kaliteli hizmetlerimizin yer aldığı paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Özel Teklif

Özel teklifler hazırlayarak Cam Balkon Sistemlerinin kalitesine ve ferahlığına kavuşturuyoruz.

MİSYONUMUZ

 

Sektörde 20 yılı aşkın tecrübemize her geçen gün biraz daha ekleyerek müşterilerimize kusursuz hizmet ve dünya standartlarında ürünler sunmayı temel misyonumuz bildik. Bütün bu 20 yıllık süreçte amacımız, firmamızı kalkındırmaktan ziyade sektörü kalkındırmak oldu. Sektöre eleman yetiştirilmesinden, ürün tasarımı ve üretimine kadar sektörde kaliteyi artıracak her türlü hizmeti sağlamaya çalıştık.

VİZYONUMUZ

Antalya Cam Balkon olarak, fabrikamızdan çıkan her bir ürünün dünya standartlarında belgeli, kaliteli ve garantili olarak üretilmesini temel amacımız olarak belirledik.

Bu vizyonla yola çıkarak Türkiye’nin dört bir yanındaki bayilerimize ve Dünyanın 62 ülkesindeki müşterilerimize Alüminyum sektörünün en sorunsuz, üzerinde en çok çalışılmış ve en fazla AR-GE çalışması yapılmış ürünlerini sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

HAKKIMIZDA

Ücretsiz Keşife Veya Öneriyemi Ihtiyacınız Var?

Antalya Cam Balkon hizmetlerimiz için bizlere 7/24 ulaşım sağlayabilir, iletişim sayfamızdan ve  ya whatsapp üzerinden bizlere yazabilirsiniz. 

error: İçerik korunmaktadır !!