Isı Yalıtımlı Cam Balkon

Isı Yalıtımlı Cam Balkon

Antalya Cam Balkon, siz değerli kullanıcılarımıza 4 mevsim cam balkon keyfi yaşatmaktadır. Isıcamlı cam balkon sistemlerini Antalya dan tüm Türkiye ve yurt dışındaki Bayiilerimizin  kullanıcılarına sunmaktadır. Cam balkon fiyatına ısıcamlı cam balkon sistemleri yaptırabilirsiniz. Yakıt ve klima giderlerini asgariye indirebilirsiniz. Isı Camlı Cam Balkon Sistemi ısı yalıtımlıdır.

Katlanır Sistemlerde tek cam kullanılırsa ısı kaybı yaşanır. Çünkü Isı Camlı Cam Balkon Sistemleri, Isı Yalıtımı Açısından Tam Donanıma Sahiptir. Balkonlarınızda Tam Bir Oda Ortamı Sağlamaktadır. Isı Cam, Isı Kayıplarını Tek Cama Oranla % 50 Azaltmaktadır. 

Isıcamlı cam balkon Sistemimizde Kullanılan Isı Camlar 30mm (4+22+4 ) dir. Isı Camlı Cam Balkon Sistemimizde Kullanılan Camların Her İki camda Temperlidir. Çünkü Temperli Cam, Düz Cama Oranla Darbelere Karşı Yaklaşık 5 Kat Daha Dayanıklıdır. Kırıldığı Zaman Küçük veya Keskin Olmayan Parçalara Ayrılarak Yaralanma Riskini Azalttığından Dolayı Emniyet Camı Olarak Kullanıma Uygundur. İsteğe Bağlı Olarak Konfor ve Sinerji Cam Uygulamasıda Yapılabilir. Çünkü Sistemin Alt ve Üst Kasa Profillerinde yağmur oluk ve buhar kanallı Olmaktadır. Uygulanacak Alana Girebilecek Su sızmalarını dışarıya tahliye etmektedir.

Isıcamlı cam balkon Sistemlerinde Kullanılan Her Bir Kanadın Cam Boşluğu Alüminyum Contalar İle Desteklenmiştir.

Isı Camlı Cam Balkon Sistemimiz Balkonlarınızdaki Soğuk Ortamı veya Gürültüyü Minumuma İndirmektedir ve bu sistemimiz estetik görünümü bozmaz, çünkü cam balkon görünümünde, kışın sıcak, yazın serin ortamlar sunar.

Isı Yalıtımlı Cam Balkon

Antalya Cam Balkon
Antalya Cam Balkon

Hemen Ara